Parapety


Mnogość materiałów oraz technologii wykorzystywanych do produkcji parapetów, pozwala na dopasowanie koloru, wzoru, grubości i kształtu zgodnie z dowolna wizja wnętrza naszego mieszkania lub domu.


Zapraszamy Państwa do zapoznania się polecanymi przez nas parapetami wewnętrznymi i zewnętrznymi.


Konglomerat marmurowy

Rozdrobniony marmur spojony żywicą poliestrową to inaczej aglomarmur. Parapety tego typu są odporne na poplamienie, co wpływa na łatwość ich pielęgnacji oraz charakteryzują się duża trwałością. Dzięki twardości, odporności na ścieranie i działanie promieni UV mogą służyć przez lata. Ich niewysoka cena i walory estetyczne decydują o największej popularności wśród naszych klientów.


Konglomerat gruboziarnisty:


Botticino


Breccia Aurora


Breccia Onciata


Calacatta


Rosa del Garda


Rosso Asiago


Olympo


TravertinoKonglomerat drobnoziarnisty:


Carrara


Venus


Bianco


New Porto


Polare


Aby dokładniej przyjrzeć się wzorom parapetów z konglomeratu zapraszamy do naszej Galerii.


 

Komorowe PCV

Klienci, którzy chcą wymienić całe parapety ale jak najniższym kosztem wybierają parapety plastikowe. Dzięki komorowej budowie dają izolację termiczną lepszą niż parapety z materiałów naturalnych a tworzywo, z którego są wykonane jest łatwe w pielęgnacji oraz odporne na ścieranie i zarysowania. Inną zaletą jest możliwość ich ponownego przetworzenia, czyli recyklingu, co powoduje, że są przyjazne dla środowiska.


Do wyboru:

 

Machoń


Marmurek


Orzech


Biały


Złoty DąbNakładkowe PCV

Jeżeli parapety, które aktualnie posiadamy są w dobrym stanie i chcemy odświeżyć wystrój wnętrza bez ich demontażu, możemy zastosować tzw. parapety renowacyjne, wykonane z PCV laminowanego wysokiej jakości okleinami i laminatami. Montuje się je na stare parapety, dzięki czemu wymagają niewielkiego wysiłku przy dopasowaniu.


Dostępne wzory:
Machoń


Marmurek

Orzech

Biały

Złoty Dąb


 

Zewnętrzne blaszane
 

Parapety te wykonane są z ocynkowanej blachy stalowej o grubości 0,75 mm i powlekane lakierami poliestrowymi chroniącymi przed korozją. Boki wykończone są plastikowymi elementami, które odprowadzają wodę oraz podnoszą walory estetyczne.


Do wyboru:


Brązowy

Biały

Srebrny

Partnerzy